کاربرگرامی موارد زیر صرفاً جهت استفاده کارا و بهینه شماعزیزان مطرح شده که ضرورت داردبادقت بیشتری آن رامطالعه نمائید.

توجه : مشتریان گرامی که از تاریخ 25 اسفند تا 15 فروردین از سایت فیلکس به صورت اینترنتی خرید دارند در نظر داشته باشند که ارائه و ارسال محصول خریداری شده بعد از تاریخ 15 فروردین امکان پذیر است.و در صورت انصراف از خرید نیز مبلغ واریزی بعد از تاریخ 15 فروردین عودت خواهد داده شد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فیلکس استار منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فیلکس استار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فیلکس استار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

  ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل وتماس از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم .کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

 

ثبت و ارسال سفارشات

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فیلکس استار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فیلکس استار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فیلکس استار محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.درصورتی که موجودی محصولی درفروشگاه به اتمام رسد پس از تماس بامشتری واطلاع، یا وجه طی 24ساعت استرداد ویا طی زمان 48 ساعت محصول به ایشان تحویل داده می شود .

توضیح اینکه : روزهای کاری از شنبه تا 4 شنبه بدون در نظر گرفتن تعطیلات رسمی می باشد.

لازم به ذکراست سفارشات شما عزیزان ، درب اصلی ساختمان تحویل داده میشود. فروشگاه هیچگونه وظیفه ای درقبال حمل کالا به داخل ساختمان یا به طبقات مختلف را ندارد.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا درصورت امکان کارت شناسایی همراه داشته باشد

 

لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود و درقسمت توضیحات فاکتور؛ اشاره به صدورفاکتورارسالی نمایند.

 

 

تضمین مهلت تست کالا طی 3تا 7روز

 

تمام کالاها ی فروشگاه فیلکس استار 3تا7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست میباشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل تعویض بدون قید وشرط محصول می باشد .

لازم به ذکر است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش شرکت کنترل و بررسی می‏‌شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده به اتمام برسد، و شرکت امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

 

قیمت گذاری

قیمت گذاری براساس اصول مشتری مداری واقدام به حقوق مصرف کننده است قیمت های ارائه شده قیمت های مصرف کننده می باشد که توسط شرکت فیلکس استار مصوب شده است .

هزینه ارسال به تمام نقاط شهرتهران و کرج و قزوین رایگان میباشد و برای دیگر شهرها برروی فاکتور محاسبه خواهد شد.